גלעד. מקצוענות ממוקדת הצלחות

מאז הקמתה לפני יותר מ-20 שנה, חברת גלעד יחסי ממשל ולובינג היא אחת מחברות הלובינג הוותיקות בישראל. ככזאת, גלעד מובילה את שוק הלובינג בישראל, בהשגת תוצאות משמעותיות בתחום הלובינג, בניהול פרוייקטים במקצוענות, שקיפות ותוך מחוייבות עמוקה לקוד האתי.

 

גלעד לקחה חלק בהצלחות משמעותיות של לקוחותיה, במהלכים חשובים בדמוקרטיה הישראלית, בשינויי חקיקה משמעותיים וחשובים ובקביעת מדיניות בנושאים עקרוניים לחברה והכלכלה בישראל.

 

גלעד מציעה קשת מלאה ורחבה של שירותי לובינג, יחסי-ממשל, יעוץ אסטרטגי וניהול משברים.

קהל הלקוחות של גלעד כולל מגוון רחב של חברות וארגונים מהמובילים במשק ובמגוון תחומים רחב ביותר.

 

לאנשי גלעד רשת היכרויות מורכבת ויציבה עם כל זרועות הממשל בישראל ובעיקר בכנסת וועדותיה.

אנו בגלעד פועלים מתוך חזון עמוק של מחוייבות לאיזון הראוי בין צרכי הציבור, הפעילות הפוליטית והאינטרסים העסקיים והחברתיים של לקוחותינו.

פעילותה של גלעד שקופה וגלויה, מקצועית והוגנת ללא-פשרות, כפופה לחוק הלובינג ומחוייבת לקוד אתי.

 

לשיטתנו, הדרך להצלחה טמונה בניצול מלוא הפוטנציאל המקצועי של צוות גלעד למען הלקוח. במהלך העבודה על כל מקרה ומקרה נערך באופן קבוע סיעור מוחות הכולל הן את הצוות הייעודי המטפל בתיק והן צוותים מקבילים המתכנסים כולם יחד לשם בחינה מעמיקה של כל דרכי הפעולה האפשריות. הפריה הדדית זו מביאה לחשיבה מקורית ומנצלת את שנות הניסיון וההתמקצעות של כל אחד ואחד מחברי הצוות. התוצאה של עבודת הצוות מתבטאת בשורה התחתונה – הצלחה בהשגת המטרות והגשמת היעדים שהוצבו על ידי הלקוח.

 

עבורנו, לובינג הוא מרכיב חשוב במנגנון הדמוקרטי. אנו פועלים בכל יום כדי לשפר את הסביבה העסקית, החברתית והציבורית, המשפיעה על החיים בישראל ואנו עושים זאת בזירה המשמעותית ביותר בה מתקבלות ההחלטות על עתידנו.