מתודולוגיה - כיצד אנו עובדים

פרוייקט לובינג בגלעד מנוהל בצורה מוסדרת ומתודולוגית ושותפים לו אנשי מקצוע האמונים על התחום המקצועי הממוקד של החברה, מידענים ולוביסטים מנוסים הפועלים מול מקבלי ההחלטות בזרועות הממשל.
הלקוח חשוף לחלוטין לכל ההחלטות המקצועיות והמדדים הננקטים מול גורמי חוץ. ניהול הפרוייקט נעשה מול מנהל פרוייקט מנוסה וכל התקשורת מנוקזת לגורם אחד בחברה דרכו מתבצע עדכון שוטף ומלא על התקדמות הפרוייקט.
שיטת העבודה בכל פרוייקט מתבססת על תהליך מובנה שהוכיח את עצמו בעבר וכולל לימוד הלקוח והדילמות העומדות בפניו, גיבוש מטרות משותף, ניתוח הזירה הפוליטית וההזדמנויות ליצירת שינוי, קביעת לוחות זמנים ומדדי הצלחה ובקרה מתמדת וצמודה של התקדמות התהליך.

 

 

 

משולש הזהב

אנו בגלעד מאמינים כי ההצלחה טמונה בזיהוי הערכים והיתרונות הטמונים בכל מהלך לגורמים הרלוונטיים המעורבים בו. לשם כך, פיתחנו את "מודל משולש הזהב" הבוחן את קיומם של שלושה אינטרסים מרכזיים: הציבורי, הכלכלי והפוליטי. זיהוי אינטרסים אלה, והצגתם בצורה השקופה והמקצועית ביותר למחזיקי העניין הרלוונטים (Stakeholders), הם משימה מאתגרת ביותר הדורשת תהליך מיפוי עמוק של תהליכים וגורמי מפתח. יישום נכון ומדויק של "מודל משולש הזהב" מהווה בסיס להצלחה של כל פעולות הלובינג ויחסי הממשל בהן אנו עוסקים.