מהו לובינג עבורנו

מאת: אמיר גלעד, מייסד החברה

 

החזון לתקשורת פתוחה

החזון  ליצור תקשורת פתוחה בין זירות החברה והעסקים למשכן המחוקקים הנבחרים, בשאיפה ליזום דיאלוג מקצועי ואתי בין העולמות הללו, הביא אותי לייסד בשנת 1997 את חברת "גלעד יחסי ממשל ולובינג".

 

אני מאמין

אני מאמין שהלובינג הינו דיאלוג אתי ומקצועי המצליח לגשר בין העולמות החברתי והעסקי לעולמו של המחוקק, במטרה להצליח בשיפור הכלכלה והחברה במדינה. הדיאלוג הנעשה בהתנהלות שקופה ונגישות מלאה לכל ביקורת הפך להיות אחד מכלי הניהול היעילים והפוריים ביותר. כמו במדינות דמוקרטיות ונאורות באירופה ובאמריקה, גם במדינת ישראל משמש הדיאלוג הפתוח כמחולל שינוי ומזרז יוזמות בפוליטיקה, בכלכלה ובחברה.

 

לוביסטים מקצוענים ומוכשרים

את הדיאלוג הזה יוזמים "הלוביסטים", צוות רחב של נשים וגברים מקצוענים, מוכשרים וחדורי מוטיבציה והם מנהלים אותו בשקיפות ובנגישות מלאה לכל ביקורת ציבורית וממלכתית. יחד אנחנו מצליחים לייצר תהליכים חדשים המובילים לקבלת החלטות פורייה המתבססת על ידע, מידע, תבונה והישגיות לשרות העם והמדינה.

 

הזדמנות חדשה לגופים חברתיים ולעסקים

הלובינג הביא לכך שגם מגזרים חברתיים וענפים עסקיים שראו את עצמם "רחוקים או מרוחקים" מהמחוקק ומנציגי השלטון, יכולים ומצליחים באמצעותו להשמיע כעת את קולם בצלילות וללא חת ומקבלי ההחלטות מצידם יכולים בתבונה וללא משוא פנים להקשיב, להתייחס ללמוד ולהחליט.

 

בשרות הקהל הרחב

מיום היווסדנו ובהתמדה לאורך השנים, אנו מקדשים את ערכי האמת, השקיפות והמקצוענות כנר לרגלינו וגאים לקחת חלק פעיל במהלכים חשובים בדמוקרטיה הישראלית ולהיות שותפים לקידום חקיקה משמעותית, המקדמת נושאים בעלי ערך ותועלת ממשיים לציבור הרחב. אנו מאמינים שנצליח גם להבא להמשיך ולקחת חלק ביצירה ושמירה על חברה בריאה וכלכלה חזקה, המאזנת בין הצרכים של הגורמים השונים, מתוך רצון ושליחות של כולנו להביא ליצירת מדינה טובה יותר לאזרחיה.