גלעד. מקצוענות ממוקדת הצלחות

חברת גלעד יחסי ממשל ולובינג הוקמה בשנת 1997 והיא אחת מחברות הלובינג הוותיקות והמובילות בישראל, המתמחה במתן ייעוץ אסטרטגי בזירת הממשל. במסגרת זו, מציעה החברה קשת מלאה ורחבה של שירותים, ביניהם:  שירותי לובינג, יחסי ממשל, ניהול משברים ויזמות עסקית לחברות וארגונים מובילים במשק ולחברות בינלאומיות.

גלעד מייצגת לקוחות ממגוון רחב של תחומים, בהם: תעשייה ומסחר, בנקאות ופיננסים, פארמה, אנרגיה וסביבה, תקשורת, חינוך והשכלה גבוהה, תחבורה, חקלאות וארגונים ציבוריים. 

גלעד לוקחת חלק בהצלחות של לקוחותיה במהלכים חשובים בדמוקרטיה הישראלית, הבאים לידי ביטוי בשינויי חקיקה משמעותיים ובמעורבות בקביעת מדיניות. כל זאת בהתבסס על חזון של מחויבות לאיזון בין צרכי הציבור, הפעילות הפוליטית, והאינטרסים העסקיים והחברתיים של לקוחותיה, תוך השגת תוצאות משמעותיות וגילוי מקצוענות, שקיפות ומחויבות וכן בכפיפה לקוד האתי.

פרויקט לובינג בגלעד מנוהל באמצעות אנשי מקצוע מובילים, הפועלים מול מקבלי ההחלטות בממשל. הלקוח שותף לתהליך ומעודכן בזמן אמת על ידי מנהל הפרויקט, כאשר העבודה מתבססת על תהליך מובנה, הכולל שותפות עם הלקוח בגיבוש המטרות, בחירת האסטרטגיה לטיפול, ניתוח הזירה הפוליטית הרלוונטית ובחירת הזדמנויות ליצירת שינוי, קביעת לוחות זמנים ומדדי הצלחה ובקרה.

אנו מאמינים כי ההצלחה טמונה בזיהוי היתרונות בכל מהלך, עבור הגורמים הרלוונטיים המעורבים בו. לשם כך, פיתחנו את מודל "משולש הזהב" הבוחן את קיומם של שלושה יסודות מרכזיים: הציבורי, הכלכלי והפוליטי. איתורם והצגתם בצורה שקופה ומקצועית ל- Stakeholders  הרלוונטיים, מהווה בסיס להצלחה בפעילות הלובינג.